Efektowna ściana z mikrocementu w Wieliczce

asd_mikrocement_sciana

Kolejna realizacja z udziałem naszego mikrocementu to najlepszy dowód na to, że daje on mnóstwo możliwości aranżacyjnych! Tym razem produkty ASDecorative zostały wykorzystane na ścianie. Jak się okazuje, może ona stanowić nie tylko tło dla mebli, dodatków czy schodów, ale również – być prawdziwą gwiazdą wnętrza. Dowiedz się więcej!

 

Wyjątkowa ściana z geometrycznym zdobieniem

Na początku tego roku Pan Wojciech postanowił przeprowadzić w mieszkaniu niewielki remont. Przyjechał więc do naszego sklepu, obejrzał ekspozycję, a następnie wybrał materiał, który mu najbardziej odpowiadał. Podał nam metraż, na jakim planował zaaplikować mikrocement, a my – na tej podstawie – wyliczyliśmy, jakie ilości poszczególnych komponentów są mu potrzebne. Przed rozpoczęciem prac klient otrzymał też od nas szczegółową instrukcję, przedstawiającą jak krok po kroku należy wybrany przez niego materiał zastosować.

asd efektowna sciana wieliczka3

 

Pan Wojciech zdecydował się na mikrocement w odmianie Rustic, w kolorze szarym (według palety NCS to kolor S 3500-N). Jest to produkt przeznaczony dla osób, które kochają dość wyraziste struktury o szlachetnym wyglądzie. W sumie nasz klient zaaplikował mikrocement na 15 m2, na dwóch ścianach w mieszkaniu. Udekorował je również wyrazistymi akcentami w kolorze złotym, które zostały wykonane przy pomocy powłoki dekoracyjnej ASDecorative LASERUNEK-PATYNA. Geometryczne, przecinające się ze sobą linie fantastycznie ożywiają i rozjaśniają szarą płaszczyznę, stanowiąc dla niej niebanalny kontrast.

Jak widać na naszych zdjęciach, mikrocement w połączeniu z efektownym zdobieniem, to świetny sposób na zaaranżowanie ściany z mikrocementu przy schodach, która jest często bardzo problematyczna w aranżacji

Dlaczego warto zdecydować się na ściany z mikrocementu?

Jeżeli obejrzałeś nasze zdjęcia, nie musimy Cię przekonywać, że ściany z mikrocementu wspaniale się prezentują i mają ogromny potencjał aranżacyjny. Ale to dopiero początek zalet, jest ich bowiem o wiele więcej! Z pewnością jest on niezwykle wytrzymały i odporny na ścieranie, a właściwa jego odmiana – odpowiednio zabezpieczona – również doskonale sprawdza się w przestrzeniach narażonych na wilgoć, a więc np. w łazienkach i to nawet w kabinach prysznica.

Mikrocement genialnie odnajduje się także w wielu rozmaitych stylach wnętrzarskich – wbrew pozorom, nie jest on zarezerwowany jedynie dla przestrzeni industrialnej, co doskonale widać na fotografiach przesłanych przez Pana Wojciecha. Ów materiał dostępny jest również w szerokiej palecie barw, dzięki czemu możesz wykorzystać go w pomieszczeniu zgodnie z własnymi preferencjami.

Mikrocement w Wieliczce

Szukasz sklepu z mikrocementem w Wieliczce lub okolicach? Jeśli tak, zapraszamy do ASD Studio przy ul. Uroczej 4 w Wieliczce. Przed wizytą zadzwoń na numer 691 353 317 i umów się z nami na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie. Jeśli potrzebujesz porady, zadzwoń do nas do ten sam numer, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zachęcamy także do zakupu naszych produktów online. Wejdź na stronę https://www.asdsklep.pl/ i sprawdź naszą ofertę!

2 marca, 2022

ASD Studio

Zobacz komentarze