Mikrocement w industrialnym mieszkaniu w Krakowie. Zobacz zdjęcia z realizacji!

realizacja mikrocement kraków

Wiele osób marzy dziś o mieszkaniu w stylu loftowo-industrialnym. Nurt aranżacyjny, którego korzenie sięgają lat 60. XX w. zdobywa coraz większe grono zwolenników. I nic dziwnego, emanuje on bowiem wyjątkową energią oraz stanowi synonim luksusu i ekstrawagancji. Jednak jak udowadnia jedna z naszych klientek, Pani Kinga, zaaranżowane w nim mieszkania, z wykorzystaniem naszego mikrocementu, mogą być całkiem przytulne.

Mieszkanie z mikrocementem w roli głównej

Maj to świetny moment, aby zmienić coś w swoim otoczeniu. To właśnie wtedy Pani Kinga zdecydowała się wyremontować całe mieszkanie w Krakowie. Aby uzyskać wymarzony efekt, postanowiła skorzystać z naszego mikrocementu, który znalazł się w wielu pomieszczeniach. Zdecydowała się na wyłożenie nim różnych rodzajów powierzchni:

  • podłogi i ścian w kuchni,
  • podłogi i ścian w sypialni,
  • ścian i blatów w łazience.

Całkowita powierzchnia mieszkania wynosiła 57 m2.

Mimo że styl loftowy zdecydowanie króluje w mieszkaniu Pani Kingi, a co za tym idzie – dominują w nim odcienie szarości, czerni i bieli, widać w nim również inspiracje estetyką skandynawską. Dzięki temu nie które wnętrza są bardzo przytulne. Uzyskanie takiego efektu było możliwe m.in. dlatego, że w aranżacji występują  dodatki w kolorze złota oraz naturalnego drewna, a całości dopełniają miękkie poduszki oraz tekstylia z nadrukiem. Jak nasze produkty wykorzystano w poszczególnych wnętrzach?

Industrialna kuchnia z mikrocementem

Tak jak już powiedzieliśmy, w kuchni zaaplikowano nasz mikrocement na podłogi i ścianę pomiędzy szafkami kuchennymi. W pierwszym przypadku zastosowano mikrocement  ASDecorative®MEDIUM w kolorze jasnym szarym (1/8). Jak widać, stanowi on doskonałą bazę dla stylowych mebli z frezowanymi frontami. Co więcej, nasz mikrocement znalazł się również na kuchennej ścianie – w tym przypadku wykorzystano produkt ASDecorative® METALIC FAST ALUMINIUM, który zapewnia efektowne, metaliczne, wykończenie. Całość pięknie komponuje się wśród elementów ze stali, plastiku, jak również i szkła. Naszym zdaniem efekt jest rewelacyjny!

realizacja krakow 1

 

Industrialna sypialnia z mikrocementem

W sypialni, podobnie jak i w kuchni, mikrocement znalazł się na ścianach oraz podłogach. Aby zabezpieczyć obie płaszczyzny  odpowiednio do charakterystycznego dla każdej z nich sposobu użytkowania  dla ścian zastosowano dwie warstwy ASDecorative® IMPREGNAT   a dla podłóg dodatkowo dwie warstwy poliuretanu . Przyjemną atmosferę we wnętrzu udało się w tym przypadku uzyskać dzięki biało-szarym tekstyliom. Kropkę nad „i” w sypialnianej aranżacji stanowią niebanalne fotografie oraz oryginalne dekoracje na ścianach, inspirowane kształtem guzików, a także świeża roślinność, która wnosi do sypialni mnóstwo świeżości.

realizacja krakow 2

 

Industrialna łazienka z mikrocementem

Łazienka w mieszkaniu Pani Kingi to miejsce gdzie zdecydowanie królują szarości i czerń. Wyjątkowy klimat czuje się od razu po przekroczeniu jej progu. Mikrocement na blatach i ścianach, w połączeniu z kontrastowymi ramami luster, umywalką oraz samą armaturą wygląda po prostu fenomenalnie. Całość prezentuje się nowocześnie, a zarazem niezwykle elegancko.

realizacja krakow 3

 

Opinia Pani Kingi

Na koniec publikujemy opinię Pani Kingi, którą wystawiła nam jakiś czas temu w Google.

realizacja krakow opinie

Pani Kingo, bardzo dziękujemy za zaufanie! Cieszymy się, że udało się Pani uzyskać wymarzony efekt. Polecamy się na przyszłość! 🙂

28 grudnia, 2021

ASD Studio

Zobacz komentarze