Zastosowanie

Zastosowanie systemu ASDecorative

Ściany

Mikrocement ASDecorative jest doskonałym materiałem do efektownego wykończenia ścian niezależnie od ich rodzaju. Świetnie nadaje się do wszelkiego typu pomieszczeń mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.

Zobacz więcej

Podłogi

Różnorodność efektów, wzorów, tekstur i struktur, oraz nieograniczona kolorystyka, to bez wątpienia doskonały pomysł na niepowtarzalną posadzkę dopasowaną do potrzeb konkretnej realizacji.

Zobacz więcej

Schody

Betonowe schody, modne i pożądane w nowoczesnych wnętrzach. Mikrocement ASDecorative doskonale sprawdza się, jako wykończenie powierzchni schodów.

Zobacz więcej

Meble

Mikrocement ASDecorative doskonale sprawdza się jako okładzina meblowa. Dzięki swej wysokiej przyczepności jest aplikowany na większość płyt meblowych, w tym także na laminowane płyty wiórowe.

Zobacz więcej

Łazienki

Łazienka to miejsce relaksu i odprężenia po trudach dnia. Dzięki możliwościom, jakie daje mikrocement ASDecorative możemy stworzyć w naszej łazience niepowtarzalny klimat, który ułatwi regenerację i odpoczynek, a jednocześnie wzbudzi zachwyt u odwiedzających nas znajomych.

Zobacz więcej

Kuchnie

Mikrocement ASDecorative to również doskonały wybór do efektownego wykończenia różnorodnych powierzchni w kuchniach.

Zobacz więcej

Kominki

Jeśli chcesz mieć nowoczesną i minimalistyczną obudowę kominka to mikrocement ASDecorative pozwoli Ci spełnić to marzenie.

Zobacz więcej