MIEDŹ – nowe wydanie klasyki

Zapewne każdy z nas wie, że miedź jest od zawsze cenionym materiałem również w budownictwie a przedmioty z niej wykonane są oznaką dobrego stylu i wyszukanego smaku. Często uważano, że miedź posiada właściwości lecznicze i wykonywano z niej nawet biżuterię. W zasadzie do dziś się to nie zmieniło, co więcej – można zauważyć coraz to nowsze zastosowania miedzi w architekturze i wystrojach wnętrz.

Tlenek miedzi, inaczej zwany patyną, to nic innego, jak efekt korozji miedzi i jej stopów. Można zauważyć, że wiele starych kościołów, bazylik, zamków, itp., mają dachy wykonane właśnie z tego metalu. Generalnie, aby miedź została pokryta szlachetną patyną jest to proces niezwykle długotrwały na który potrzeba kilkudziesięciu lat naturalnego procesu utleniania. My znamy dużo szybszy i bardzo prosty sposób na uzyskanie tego oryginalnego efektu, który można zastosować na wielu powierzchniach np. mebli czy ścian w naszych domach i mieszkaniach!

Oferowane przez nas produkty MIKROCEMENT ASDecorative Metalic Miedź, w połączeniu z ASDecorative Aktywator pozwolą nam uzyskać ten niezwykle szlachetny i pożądany efekt.

Dziś bardzo modne stało się wprowadzanie akcentów miedzi niemalże wszędzie! Ściana pokryta naszym produktem o odcieniu miedzi niezwykle ociepli i rozświetli każde pomieszczenie, a wśród odwiedzających nas znajomych wzbudzi uczucie zachwytu i zazdrości.

 

Zobacz powierzchnie metaliczne

Klasa sama w sobie! Zainspiruj się!

9 grudnia, 2019

ASD Studio

RDZA WCHODZI NA SALONY!

14 grudnia, 2019

Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.