Apartamenty dla naszych klientów i nie tylko!

apartamenty mikrocement

Masz ochotę zobaczyć na żywo możliwości jakie daje nasz mikrocement , ale mieszkasz daleko? A może po prostu pragniesz odwiedzić Wieliczkę? W obu przypadkach mamy dla Ciebie ofertę idealną. Już teraz oferujemy , m.in. dla naszych klientów, wyjątkowy apartament na wynajem krótkoterminowy. Oczywiście, jak możesz się domyślić, w dużym stopniu wykończony jest on mikrocementem. Dowiedz się więcej!

 

Oferta przeznaczona dla Ciebie

W związku z tym, że być może mieszkasz, podobnie jak wielu naszych klientów, daleko od Wieliczki, postanowiliśmy wyjść Tobie naprzeciw i stworzyć apartamenty, w których możesz bez problemu przenocować. Mamy świadomość, że przed zakupem takiego materiału wykończeniowego jak mikrocement, możesz mieć potrzebę zobaczenia go na żywo, dotknięcia oraz sprawdzenia jego walorów praktyczno-użytkowych. Dzięki naszej ofercie masz już taką możliwość.

Na co zwróciliśmy uwagę w naszym apartamencie?

Zależy nam, aby nasi goście nocowali w komfortowych warunkach, dlatego zadbaliśmy w naszych apartamentach o każdy detal. Jak nietrudno zauważyć, całość utrzymana jest w beżowo-białej palecie barw z akcentami w kolorze naturalnego drewna. Zależało nam, aby pokazać również nietypowe zastosowanie mikrocementu – chodzi o wzorzyste tłoczenia na ścianach. Dzięki nim pionowa płaszczyzna zyskała wyrazistą strukturę, która nadaje całości wyjątkowego charakteru.

apartamenty mikrocement 2

 

Co więcej, zależało nam również, aby pokazać, iż mikrocement wcale nie musi się kojarzyć z surowym, industrialnym stylem. W naszych aranżacjach udowadniamy, że może być on elegancki, a zarazem emanować aurąpełną ciepła i delikatności – wystarczy zadbać o odpowiednią kolorystykę oraz, rzecz jasna, o towarzyszące mu meble oraz tekstylia i dodatki.

 

apartamenty mikrocement 3

 

Miejsce dla mikrocementu znalazło się również w łazience, tym razem w zupełnie innej odsłonie. Warto zwrócić  uwagę przede wszystkim na płaszczyzny, które zostały wykończone mikrocementem metalicznym  z opiłkami mosiądzu. Mowa tu oczywiście o blacie,  zabudowie geberitu oraz wnętrzu kabiny prysznicowej. Jak widać na poniższym zdjęciu, mikrocement wspaniale lśni w konfrontacji ze światłem. Całość wprowadza do wnętrza sporo designerskiej świeżości.

Oczywiście łazienka zawdzięcza swój urok nie tylko mikrocementowi. Oko przyciągają także utrzymane w odcieniu alpejskiej bieli detale: umywalka nablatowa, doniczki czy nawet regały. Nie można nie zwrócić uwagi także na lustro, którego kształt przypomina trójkąt. Stanowi ono bardzo ciekawy element dekoracyjny, który zdecydowanie wyróżnia tę łazienkę na tle innych.

 

apartamenty mikrocement 4

 

 

Apartament dla klientów ASD Studio

Jako ASD Studio doskonale znamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Codziennie spotykamy się z wyrazami uznania oraz sympatii, dlatego teraz chcielibyśmy się odwdzięczyć i zaprosić do naszego komfortowego apartamentu, który znajduje się tuż przy naszym  biurze. Zadbaliśmy o to, aby był on wyposażony tak, aby sprzyjał odpoczynkowi i pozwolił zrelaksować się po długiej podróży. Sądzimy że taka propozycja uczyni łatwym i przyjemnym podejmowanie decyzji zakupu mikrocementu.. Zadzwoń pod  numer 691 353 317 i dowiedz się więcej!

28 czerwca, 2023

ASD Studio

Zobacz komentarze