Łazienki

Mikrocement ASDecorative - łazienki

Łazienka pełni w każdym domu bardzo ważną funkcję. Dlatego bardzo ważne jest, aby klimat panujący w naszej łazience korzystnie wpływał na nasze dobre samopoczucie. Chwile spędzone w eleganckiej i gustownej łazience powinny gwarantować nam właściwy i zasłużony relaks oraz odpoczynek.

Nowoczesna i dobrze urządzona łazienka często też jest powodem do dumy jej właściciela. Zgodnie z najnowszymi trendami, nie może w niej  zabraknąć elementów z betonu. Betonowa łazienka, to nowoczesność i styl. Do uzyskania takiego afektu na ścianach i posadzkach w łazience, nawet wewnątrz kabiny prysznicowej, doskonale nadaje się dekoracyjny beton cienkowarstwowy czyli mikrocement, znany również pod innymi nazwami, jak np. mikrobeton, beton cire, microtopping etc.

Gama mikrocementów ASDecorative zapewnia różnorodne możliwości kreowania powierzchni i przestrzeni w łazienkach. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych odmian mikrocementu ASDecorative możemy uzyskać indywidualne efekty wizualne i estetyczne wariacje struktur, odcieni i koloru betonu.

 

Zobacz film instruktażowy

 

Zobacz film prezentacyjny

 

Więcej na temat możliwych do wykonania struktur i ich odmian znajduje się tutaj

Grafika prezentująca możliwe układy warstw dla ścian w łazienkach

W pewnych przypadkach może okazać się potrzeba zastosowania dodatkowo jako pierwszą warstwę ASDecorative ELASTIC + RESINA ELASTIC, jako warstwę wyrównująca lub zbrojąca z zatopioną siatką z włókna.

Poza efektem betonowych ścian dzięki gamie produktów ASDecorative możemy uzyskać ściany pokryte niezwykle efektownymi i dekoracyjnymi powłokami szlachetnych matali, takich jak aluminium, brąz, mosiądz, miedź, tlenek miedzi, a nawet rdza – stal kortenowska, corten.

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach ASDecorative METALIC , naciśnij „czytaj więcej” .

Czytaj więcej

Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji i inspiracji