Kuchnia z mikrocementu – pomysły, inspiracje, aranżacje

apartamenty mikrocement

Kuchnia to serce każdego mieszkania, dlatego warto zadbać o to, aby przyjemnie nam się w niej spędzało czas. Jeśli zastanawiasz się, jakie materiały wykorzystać do aranżacji tego pomieszczenia, zwróć uwagę na mikrocement. Zachwyca on nie tylko swoim wyglądem, ale i właściwościami. Jak zatem możesz go wykorzystać we własnej kuchni? Poniżej znajdziesz kilka wspaniałych realizacji. Oto one!

Nowoczesna kuchnia z drewnianymi akcentami

apartamenty mikrocement 2

Jesteś miłośnikiem minimalizmu oraz nowoczesnej elegancji? Jeśli tak, spodoba Ci się prezentowane wnętrze. W tym przypadku mikrocement znalazł się na   blatach  i doskonale spełnia swoją rolę. Z drewnem oraz czarnymi frontami tworzy harmonijne połączenie wizualne, które wygląda estetycznie, a zarazem niezwykle elegancko.

Kuchnia pełna kontrastów

kuchnia z mikrocementu 2

Prezentowana kuchnia to prawdziwy mariaż tradycji z nowoczesnością. Stylowy dekor z rysunkiem drewna fantastycznie prezentuje się obok klasycznej bieli oraz dyskretnych szarości. Frezowane meble sprawiają, że mikrocement nie emanuje w ich towarzystwie chłodną aurę – wręcz przeciwnie, idealnie „wtapia się” w całą aranżację i wcale nie wydaje się być surowy.

Fantazyjna kuchnia z lekkim przymrużeniem oka

kuchnia z mikrocementu 3

Lubisz wnętrza eleganckie, ale z lekkim przymrużeniem oka? W takim razie spodoba Ci się powyższa kuchnia. Szary mikrocement, zabawa wzorami i fakturami, odrobina złota – wszystko to tworzy fantastyczny, a zarazem nietuzinkowy efekt. To idealne rozwiązanie dla osób, którzy kochają łączyć ze sobą rożne rodzaje materiałów oraz styl eklektyczny.

Skandynawska „klasyka”

kuchnia z mikrocementu 4

A oto skandynawska „klasyka”. Jak się bowiem okazuje, nasi sąsiedzi zza morza kochają nie tylko biel i minimalizm, ale również mikrocement. Ów materiał wykończeniowy, w połączeniu z prostotą frontów oraz czystymi liniami, daje efekt sterylności. Skandynawowie dużą wagę przywiązują do funkcjonalności. I ten warunek także spełnia ów materiał. Wyróżnia się on tym, że nie jest chłonny, a to z kolei sprawia, że w kuchni nietrudno go utrzymać w czystości.

Zielona kuchnia ze złotymi i miedzianym akcentami

kuchnia z mikrocementu 5

A co powiesz na powyższą aranżację? Stanowi ona dowód na to, że mikrocement świetnie sprawdza się na blatach oraz przylegających do niego ścianach. Ważne tu jest również to, że butelkowa zieleń genialnie komponuje się nie tylko z mikrocementem, ale także z metalicznymi, złotymi oraz miedzianymi akcentami. To właśnie detale czynią to wnętrze naprawdę wyjątkowym.

 

Kuchnia z wyspą z mikrocementu

kuchnia z mikrocementu 6

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie pokazali, jak wspaniale może prezentować się w kuchni wyspa z mikrocementu. Jak widać, znakomicie odnajduje się ona we wnętrzu pełnym stylowych szarości oraz stonowanych brązów. Wspaniale komponuje się także z większą, otwartą przestrzenią, symbolicznie dzieląc ją na dwie części. Dobrze współgra ona również z roślinnością – nie tylkotą wewnątrz, ale również na zewnątrz.

Mikrocement w ASDecorative

Jak widzisz, mikrocement ASDecorative może przybierać bardzo różne oblicza. Sprawdzi się on zarówno na podłodze, ścianach, jak i w roli wykończenia blatu. Jeżeli oczyma wyobraźni widzisz go we własnej kuchni, chętnie Ci pomożemy w jego wyborze. Pragniesz go zobaczyć na żywo? W takim razie zapraszamy do naszego sklepu w Wieliczce. Klientom oferujemy – w razie potrzeby – nocleg w wyjątkowych, zlokalizowanych obok siedziby naszej firmy apartamentach. Zadzwoń na numer 691 353 317 i dowiedz się więcej!

21 sierpnia, 2023

ASD Studio

Zobacz komentarze