RDZA WCHODZI NA SALONY!

To koniec kojarzenia rdzy wyłącznie ze starymi, zniszczonymi i nieużytecznymi rzeczami! Już od pewnego czasu można zauważyć, co raz powszechniejsze stosowanie efektu rdzy w nowoczesnej architekturze. Nie ukrywajmy, dobrze użyta rdza prezentuje się naprawdę świetnie!

Do tej pory jednym z częściej „ zardzewiałych” materiałów wykorzystywanych przez projektantów jest blacha ze stali kortenowskiej, w skrócie nazywana corten, ale trzeba przyznać, że takie rozwiązania są dość kosztowne, przez co nie każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić.

Z myślą o wielu klientach, którzy doceniają dekoracyjne walory zardzewiałych powierzchni wprowadziliśmy do naszej oferty produkt alternatywny w o wiele  bardziej przystępnej cenie! Na dodatek odpowiednio zabezpieczony, nie brudzi, można go użyć nawet w łazience czy kuchni, jest o wiele lżejszy a jego grubość to zaledwie około 1mm i oczywiście chwytają się go magnesy. MIKROCEMENT ASDecorative Metalic STAL – RDZA sprawdza się doskonale zarówno na elewacjach, ogrodzeniach, jaki i we wnętrzach na ścianach oraz elementach mebli. Ten fantastyczny produkt położony na ścianie w salonie, kuchni, łazience, czy też biurze daje niepowtarzalny efekt, dzięki czemu każdy ma możliwość na wykreowanie przestrzeni, o jakiej marzy!

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim wnętrzu, szukasz czegoś odpowiedniego, ale różnorodność produktów na rynku wcale nie ułatwia tego zadania, to pozwól się zainspirować! Oto kilka zastosowań i inspiracji dla  MIKROCEMENTU ASDecorative Metalic STAL – RDZA

Zobacz powierzchnie mataliczne

 

14 grudnia, 2019

ASD Studio

Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.