RDZA WCHODZI NA SALONY!

13 stal kortenowska

To koniec kojarzenia rdzy wyłącznie ze starymi, zniszczonymi i nieużytecznymi rzeczami! Już od pewnego czasu można zauważyć, co raz powszechniejsze stosowanie efektu rdzy w nowoczesnej architekturze. Nie ukrywajmy, dobrze użyta rdza prezentuje się naprawdę świetnie!

Do tej pory jednym z częściej „ zardzewiałych” materiałów wykorzystywanych przez projektantów jest blacha ze stali kortenowskiej, w skrócie nazywana corten, ale trzeba przyznać, że takie rozwiązania są dość kosztowne, przez co nie każdy będzie mógł sobie na nie pozwolić.

09 stal rdza e1580994749741

Z myślą o wielu klientach, którzy doceniają dekoracyjne walory zardzewiałych powierzchni wprowadziliśmy do naszej oferty produkt alternatywny w o wiele  bardziej przystępnej cenie! Na dodatek odpowiednio zabezpieczony, nie brudzi, można go użyć nawet w łazience czy kuchni, jest o wiele lżejszy a jego grubość to zaledwie około 1mm i oczywiście chwytają się go magnesy. MIKROCEMENT ASDecorative Metalic STAL – RDZA sprawdza się doskonale zarówno na elewacjach, ogrodzeniach, jaki i we wnętrzach na ścianach oraz elementach mebli. Ten fantastyczny produkt położony na ścianie w salonie, kuchni, łazience, czy też biurze daje niepowtarzalny efekt, dzięki czemu każdy ma możliwość na wykreowanie przestrzeni, o jakiej marzy!

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim wnętrzu, szukasz czegoś odpowiedniego, ale różnorodność produktów na rynku wcale nie ułatwia tego zadania, to pozwól się zainspirować! Oto kilka zastosowań i inspiracji dla  MIKROCEMENTU ASDecorative Metalic STAL – RDZA

Zobacz powierzchnie mataliczne

 

14 tlenek miedzi kominek miedź 02a karuzela 16 tlenek miedzi
17 rdza 01 stal rdza 06 tlenek miedzi

14 grudnia, 2019

ASD Studio

Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *