MIKROCEMENT – hit betonowego trendu

sciana e1578300394683

Z modą na klasyczne płytki i kafelki pożegnaliśmy się już dawno temu. Teraz to beton architektoniczny króluje na rynku designerskim. Praktycznie wszędzie możemy spotkać eleganckie i nowoczesne wnętrza z betonową podłogą, betonową ścianą lub betonowymi meblami. Dzięki minimalizmowi i prostocie beton doskonale sprawdza się w każdym wydaniu – we włoskim luksusie, w skandynawskiej naturalności, we francuskiej elegancji i wielu innych. Doskonale komponuje się z elementami wykonanymi z drewna, szkła czy metalu.

Beton na ścianie, czy podłodze ma charakter pewnej surowości i często sprawia wrażenie ”czegoś nieskończonego”. O to właśnie chodzi! Takie wnętrza można dekorować i urządzać na nieskończoną ilość sposobów. Wtedy naszą jedyną granicą jest wyobraźnia. Powierzchnia z betonu jest zawsze doskonałym tłem do eksponowania ekskluzywnych produktów czy dzieł sztuki, o czym wiedzą specjaliści od marketingu i doskonale wykorzystują betonowe tło podczas tworzenia ekspozycji oraz w reklamie.

Coraz częściej właściciele mieszkań i domów decydują się na betonowe rozwiązania podczas wykańczania wnętrz lub ich remontów. Stają wtedy przed pytaniem ”Jakiego konkretnie produktu szukam?”. Wówczas nie ma lepszej odpowiedzi, niż MIKROCEMENT! Jest to dekoracyjny beton cienkowarstwowy, łatwa aplikacja, wszechstronność zastosowań, niemal nieograniczona możliwość kreowania struktur, kolorystyki oraz wizualnych efektów końcowych czynią z tego materiału hit ostatnich lat. Oferowane przez nas MIKROCEMENTY ASDecorative dają wiele nowych możliwości. Różnorodność kolorów i struktur sprawia, że jest w czym wybierać, tak więc nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie!

Oto kilka fotografii z przedstawiających wycinek możliwości jakie daje nam mikrocement ASDecorative.

schody rustic 1 8 3a fino 1/8 medium 1 8 2

17 grudnia, 2019

ASD Studio

Zobacz komentarze