Posadzka z mikrocementu w Duńskiej rezydencji. Sprawdź, jak wspaniale wygląda!

podłoga z mikrocementu

Oto najlepszy dowód, że mikrocement ASDecorative doskonale sprawdza się również w wielkich rezydencjach! Tym razem wykorzystano go w posiadłości Pana Jensa, który postanowił przeprowadzić gruntowny remont w swoim duńskim domu. Jakie efekty uzyskał? Kliknij, a się przekonasz!

Industrialna posadzka w Kopenhadze

Kolejna realizacja z udziałem naszego mikrocementu, o której chcemy wam napisać powstała w lipcu, i to w samej Kopenhadze! Nasz klient, Pan Jens, pragnął uzyskać funkcjonalną, inspirowaną wyglądem betonu, bezspoinową posadzkę, o industrialnym wyglądzie. Całe wnętrze miało być – zgodnie z jego założeniami – zaaranżowane w stylu skandynawskim. Dom nie był remontowany od ponad dekady i wymagał gruntownej metamorfozy. Jednym z jej elementów miała być wymiana podłogi.

Dlaczego klient  zdecydował się na mikrocement ASDecorative?

Dla Pana Jensa istotne było m.in. to, aby zastosowany materiał dobrze współpracował z ogrzewaniem podłogowym. O pomoc poprosił on projektantów wnętrz, którzy przedstawili mu próbki poszczególnych materiałów, różnych producentów. Jego wybór padł na mikrocement ASDecorative w wersji BASE. Dlaczego? Na decyzję z pewnością wpłynął sam wygląd produktu, ale też atrakcyjny stosunek jakości do ceny oraz całokształt obsługi klienta. Inni nasi klienci chwalą nasz produkt także za wszechstronność i uniwersalność, idące w parze z łatwością użytkowania.

Jakie efekty pomógł uzyskać nasz produkt?

Wcześniej podłoga w domu pana Jensa była wyłożona żywicą która z biegiem czasu w wielu miejscach przestała wyglądać atrakcyjnie. Pan Jens postanowił ją usunąć. Cały mikrocement zastosowano na powierzchni wynoszącej 214 m2. Proces jego aplikacji na tak dużym metrażu przebiegł bezproblemowo. Po zagruntowaniu podłoża oraz nałożeniu dwóch barwionych warstw nawierzchniowych z mikrocementu o strukturze BASE , całość wyszlifowano, wstępnie zaimpregnowano i na końcu pokryto dwiema warstwami matowego poliuretanu.

Jak widzisz, uzyskany efekt jest fenomenalny. Oczywiście na zdjęciach mieszkanie nie jest jeszcze wyposażone, ale już teraz widać, jak na tej  industrialnej i minimalistycznej powierzchni  betonowej podłogi bez fug  pięknie będą prezentowały się stoły, meble wypoczynkowe oraz różnego rodzaju dodatki. I nic dziwnego, wszak podłoga naszego klienta jest dopracowana w każdym calu. Tworzy ona neutralną bazę dla wielu stylów aranżacyjnych, gdyby więc Pan Jens zdecydował się w którymś momencie na zmiany, nasza podłoga zdałaby egzamin na szóstkę, ponieważ dzięki swojej uniwersalności, będzie doskonale komponowała się praktycznie z każdą stylistyką i aranżacją wnętrza.

Dzięki dużym oknom,  całe wnętrze jest jasne – mimo zastosowania szarego koloru mikrocementu. Mikrocement doskonale prezentuje się także z krętymi schodami, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Możesz mieć pewność, że podobnie wyglądające mieszkanie zachwyciłoby nie tylko mieszkańców domu, ale i samych inwestorów. Ze względu na to, że mikrocement to obecnie jeden z najbardziej pożądanych materiałów wykończeniowych, zwłaszcza wśród klientów, którym zależy na pięknym i eleganckim wyglądzie domu, zdecydowanie warto rozważyć jego wybór.

Zapraszamy do kontaktu

Pragniesz więcej dowiedzieć się o naszych produktach? Potrzebujesz porady? A może zastanawiasz się, czy mikrocement w ogóle się u Ciebie sprawdzi? Jeśli tak, nie krępuj się i skontaktuj z nami. Zadzwoń na numer 691 353 317 lub 530 353 307. Wolisz komunikację mailową? Nie ma problemu: napisz na adres biuro@asdstudio.pl. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

16 września, 2021

ASD Studio

Zobacz komentarze