Podłoga z mikrocementu na Podlasiu. Zobacz sypialnię, kuchnię i pokój dziecięcy!

mikrocement podloga

Dziś wspólnie z Tobą odwiedzimy… historyczne Podlasie! A konkretnie? Okolice Międzyrzeca Podlaskiego – miejscowości, która uzyskała prawa miejskie już w XV wieku. To właśnie tam nasi klienci wykorzystali mikrocement ASDecorative. Do czego im się on przydał? Jak przebiegała cała realizacja? I jaki jest efekt końcowy? Odpowiedź poznasz już za chwilę!

 

Realizacja z mikrocementem w Międzyrzeczu Podlaskim

Głównym bohaterem naszej dzisiejszej historii jest Pan Michał, który postanowił samodzielnie wykończyć podłogi mikrocementem w swoim nowo wybudowanym domu. Zdecydował się zastosować w tym celu mikrocement ASDecorative. Była to jego pierwsza próba wykorzystania tego materiału i, jak zaraz się przekonasz, udała się fantastycznie! Warto tu od razu zaznaczyć, że Pan Michał korzystał z naszego wsparcia i otrzymał od nas dokładną instrukcję aplikacji, wraz z zestawem specjalnie dobranych  materiałów do przeprowadzenia prac wykończeniowych.

mikrocement podloga podlasie 2

 

Na początku, za naszą poradą, Pan Michał wykonał aplikację próbną na podłodze w garderobie, której powierzchnia wyniosła łącznie 8 mkw. Dzięki temu mógł przekonać się, na czym od podszewki polega dany proces i ocenić swoje możliwości w tym zakresie. Próba okazała się udana, w wyniku czego Pan Michał postanowił zaaplikować mikrocement na podłogach w całym domu – ich łączna powierzchnia wyniosła 136 mkw. Zdecydował się on na materiał o strukturze MEDIUM, w kolorze 1/8. Na początku zaczynał od najmniejszych pomieszczeń, później przechodził do coraz większych. Dodajmy, że aplikacji dokonał on na podłodze z ogrzewaniem podłogowym – nasz mikrocement sprawdził się tutaj, jak zwykle , znakomicie.

mikrocement podloga podlasie 3

Jak możesz zauważyć na powyższym zdjęciu, mikrocement świetnie odnalazł się nawet w pokoiku dziecięcym! Pomieszczenie to ani trochę nie emanuje chłodną, nieprzyjazną aurą – wręcz przeciwnie: urzeka swoim urokiem i przytulnością. Wystarczyło go połączyć z nietuzinkowym biurkiem-toaletką, białym łóżeczkiem i regałem, a wszystko doprawić niebieskimi akcentami. Jesteśmy zachwyceni!

 

mikrocement podloga podlasie 4

Nieraz już udowodniliśmy, że nasz mikrocement w kuchni prezentuje się wspaniale. Powyższe zdjęcie stanowi najlepszy dowód na potwierdzenie. Tym razem spisał się on doskonale w towarzystwie nieco industrialnej wyspy kuchennej oraz utrzymanych w tej samej stylistyce innych mebli. Naszym zdaniem całość nie mogłaby wyglądać lepiej.

Dlaczego warto zdecydować się na mikrocement na ogrzewaniu podłogowym?

Mikrocement to jeden z najlepszych materiałów do instalacji ogrzewania podłogowego. Dlaczego? Wynika to z tego, że dobrze przewodzi on ciepło, a do tego stanowi ciągłą pozbawioną spoin czy fug powierzchnię.. Jeżeli więc zamierzasz np. zrezygnować z kaloryferów, koniecznie rozważ ten duet!

Mikrocement ASDecorative na podłogi

Planujesz wykańczanie podłóg w swoim domu? Jeśli tak, rozważ wybór mikrocementu – zwłaszcza, jeżeli w grę wchodzi ogrzewanie podłogowe. Nie wiesz zbyt dużo na temat tego materiału i masz wątpliwości czy dobrze się on sprawdzi? Jeśli tak, przejrzyj inne nasze artykuły lub po prostu zadzwoń. Nasz numer to: 691 353 317. Chętnie Ci opowiemy więcej o naszych produktach, doradzimy, a jeśli będzie taka potrzeba – obliczymy  odpowiednią ilość materiału oraz dostarczymy Ci instrukcje dotyczące aplikacji. Zadzwoń do nas już dziś!

15 czerwca, 2022

ASD Studio

Zobacz komentarze