Beżowy mikrocement – jak go wykorzystać? Pomysły

mikrocement na podłodze perłowy piasek

Beż, często określany też mianem „nowej szarości”, powraca na salony. I wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo będzie się cieszył zainteresowaniem. Wbrew pozorom, zaaranżowane w nim wnętrza nie muszą być nudne i banalne. Wręcz przeciwne: ów kolor daje nam całą plejadę możliwości – podobnie jak sam mikrocement, na którym skupimy się w tym artykule. Dowiedz się więcej!

Beżowy mikrocement w salonie

Marzysz o beżowym salonie? Jeśli tak, jego bazą może być utrzymany w tym kolorze mikrocement, który świetnie zaprezentuje się na ścianie i na podłodze (choć zestawione ze sobą jego odcienie mogą być nieco inne). Wystarczy dodać do niego białe meble oraz wykonane z naturalnych materiałów dodatki (np. z wikliny lub plecionki wiedeńskiej), a całość stworzy klasyczną, a zarazem wyrafinowaną całość. Kropką nad „i” całej tej stylowej aranżacji będą miękkie tkaniny oraz zróżnicowane faktury.

Beżowy mikrocement w łazience

Subtelny i elegancki beż doskonale nada się również do łazienki. Wspaniale ociepli wnętrze, a jednocześnie złagodzi jego sterylny charakter. Umieszczony na ścianie, będzie dobrze prezentował się w zestawieniu z biało-brązowo-szarymi kafelkami w jodełkę (zlokalizowanymi również na pionowej płaszczyźnie) oraz wielkoformatowymi płytkami na podłodze. Dodajmy do tego białą wannę w prostokątnej obudowie, lustro w kształcie elipsy oraz umywalkę w kształcie ściętego u dołu stożka. Wnętrze stanie się dzięki temu nietuzinkowe, a zarazem bardzo stylowe.

Beżowy mikrocement w sypialni

Myślisz o beżowym mikrocemencie do sypialni? To również świetne rozwiązanie, które – w połączeniu z innymi meblami i dodatkami – zapewni Ci uczucie spokoju i ukojenia. Wystarczy, że znajdziesz dla niego miejsce na podłodze. Znakomicie będzie on współgrał z dekoracyjnym zagłówkiem dużego łózka, okrągłymi lustrami w złotych ramach oraz wpadającą w odcienie szarości, lekko połyskującą zasłoną. Gwiazdą takiego wnętrza może być umieszczona za łóżkiem tapeta z lekko zarysowanymi liśćmi palmowymi – oczywiście w odcieniach beżu.

Beżowy mikrocement w kuchni

mikrocement na podlodze medium perlowy piasek 2

Beżowy mikrocement to świetny sposób także na kuchenną aranżację – tu również można go zastosować zarówno na ścianie, jak i na podłodze. Ciemnobeżowe fronty górnej zabudowy doskonale połączą się z białymi szafkami dolnymi, pokrytymi np. drewnianym blatem. Jasny beton dekoracyjny ociepli wnętrze, a jednocześnie będzie świetnym tłem dla innych, biało-ciemnobeżowych mebli, np. stołu czy krzeseł. Dzięki temu całość będzie wyglądała subtelnie i lekko. Pamiętaj że beżowy mikrocement z powodzeniem możesz łączyć również z trawertynem, cegłą wapienno-piaskową, a nawet z klasycznymi kafelkami.

 

Beżowy mikrocement w ASDecorative

Jesteś zdecydowany na beżowy mikrocement w swoim mieszkaniu? Świetnie! W ASDecorative możesz wybrać dowolny jego odcień! Co więcej, wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach, a my dobierzemy najlepszy jego rodzaj oraz odmierzymy odpowiednią jego ilość. Dostarczymy Ci również szczegółową instrukcję jego aplikacji, a jeśli trzeba – polecimy również sprawdzonych wykonawców. Zadzwoń na numer 691 353 317 i dowiedz się więcej!

20 stycznia, 2023

ASD Studio

Zobacz komentarze